Trenuj z nami

„Zadebiutuję w Maratonie – obiecuję”, „zacznę biegać”, „solidne przygotuję się do 40. PZU Maratonu Warszawskiego”…brzmi znajomo? To świetnie, jesteśmy tu dla Ciebie! Nie pozwolimy, żeby Twoje postanowienia Cię przerosły. W 2018 roku, Twoje cele, marzenia i plany staną się faktem.

Nie ma na co czekać! Ruszamy z akcją, która przygotuje Cię do biegu. Wielkiego Biegu – 40. PZU Maratonu Warszawskiego. I nieważne, czy dopiero zadebiutujesz, czy chcesz do tego czasu solidnie wyszlifować formę. Zmotywujemy i przygotujemy do startu każdego, kto marzy o tym, aby wziąć udział w najważniejszej imprezie tego sezonu.

Zaglądaj regularnie na stronę MagazynBieganie.pl. Znajdziesz tam plany treningowe zarówno do debiutantów, jak i zaprawionych w bojach biegaczy, a także poradniki z zakresu treningu, diety, motywacji.

Ale to nie wszystko! Przez cały okres przygotowawczy, możesz uczestniczyć w otwartych treningach biegowych FMW Runners, z profesjonalną kadrą trenerów. Boisz się, że nie nadążysz za grupą? Niepotrzebnie. Na poniedziałkowych treningach będzie trener, który zaopiekuje się wyłącznie debiutantami oraz odpowie na każde Twoje pytanie odnośnie przygotowań do maratonu.

PLANY TRENINGOWE >>>

OTWARTE TRENINGI >>>

Do zobaczenia na starcie 40. PZU Maratonu Warszawskiego! To będzie Twój historyczny start!

11. Bieg Ursynowa. 3 czerwca 2017 więcej