Test Coopera na Stadionie Narodowym - zapisy

Uwaga! Zapisy do udziału zostały zakończone w wyniku wyczerpania limitu miejsc.

Test Coopera na Stadionie Narodowym. Początek Twojej drogi do maratonu.

Sprawdź swoją wydolność i sprawność, zobacz gdzie masz rezerwy i braki i wybierz najlepszy program treningowy, który doprowadzi cię do mety 35. Maratonu Warszawskiego.

Test Coopera to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Na podstawie pokonanego dystansu, Twojej płci i wieku będziesz mógł dokonać oceny swojej wydolności.

W trakcie testu będziesz miał okazję skonsultowania się ze specjalistami z zakresu treningu, którzy zaproponują Ci odpowiedni program treningowy do maratonu we wrześniu, albo – jeżeli jesteś mniej zaawansowanym sportowcem – program „naprawczy”, który pozwoli Ci podjąć treningi i we wrześniu wystartować w krótszym biegu towarzyszącym 35. Maratonowi Warszawskiemu, a z dystansem 42 km zmierzyć się w roku 2014.


Co zrobić, aby wziąć udział w teście?

Test Coopera odbędzie się 6 kwietnia (sobota) na Stadionie Narodowym w Warszawie, w godz. 10:00-13:00. Udział jest bezpłatny. Uwaga - liczba osób, które będą mogły wziąć w teście jest ograniczona!

Zapisy do udziału w teście prowadzone są na stronie: http://testcoopera.sts-timing.pl/
Uczestnik może wybrać jedną z trzech godzin startowych - godz. 10:00-11:00, 11:00-12:00, 12:00-13:00. W trakcie każdej godziny będą przeprowadzone trzy tury testu (co 20 min.) - w każdej weźmie udział 30 osób. O przydzieleniu zawodnika do 1,2 lub 3 tury w danej godzinie decyduje organizator na podstawie deklarowanego przez uczestnika poziomu.

Osoby zgłoszone do udziału w teście prosimy o pojawienie się w Biurze Zawodów na Stadionie Narodowym na min. 30 minut przed wybraną godziną startu.

Regulamin wydarzenia >>>

Podstawowe informacje

termin: 6 kwietnia (sobota), godz. 10:00-13:00
miejsce: Stadion Narodowy w Warszawie, wejście dla uczestników od strony Wybrzeża Szczecińskiego bramą nr 4.
limit uczestników: 270 osób w podziale na 3 godziny startowe

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja "Maraton Warszawski", a Gospodarzem Stadion Narodowy w Warszawie.

Zapraszamy!