Bridgestone Sztafeta Maratońska

W drużynie siła! Bridgestone Sztafeta Maratońska to propozycja dla trzyosobowych drużyn. To wspaniała możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o przebiegnięciu królewskiego dystansu. W ten sposób można także zamknąć sezon biegowy z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z firmy.

Trzyosobowe zespoły podzielą między sobą dystans maratonu: pierwsza zmiana będzie miała do pokonania około 14 kilometrów, druga – około 10 kilometrów i ostatnia – około 18 kilometrów. Strefy zmian będą zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie startu i mety, co ułatwi organizację zmian zespołom. 

Sprawdźcie, jak działacie w drużynie jeszcze przed biegiem! Zarejestrujcie się do biegu ścieżką charytatywną #BiegamDobrze i wesprzyjcie jedną z dziesięciu partnerskich organizacji dobroczynnych. Po uzbieraniu 650 pln otrzymacie pakiet startowy, a zebrane środki przekazane zostaną na rzecz wybranej organizacji.

Pakiety startowe na Bridgestone Sztafetę Maratońską odbiera kapitan lub osoba pisemnie przez niego upoważniona na podstawie karty startowej z podpisami wszystkich uczestników sztafety.

Termin: 29.09.2019
Opłata startowa: 200 zł
Zbiórka charytatywna #BiegamDobrze: 650 zł
Dystanse: ok. 14 km + 10 km + 18 km
Limit drużyn: 300

W informatorze znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. Aby pobrać kliknij strzałkę w lewym górnym rogu lub przeglądaj online:

ZAPISY
REGULAMIN
LISTA STARTOWA
REGULAMIN #BIEGAMDOBRZE

Organizacja stref zmian:

Organizacja depozytów

Trasa – kliknij, aby powiększyć:

Oficjalna koszulka Bridgestone Sztafety Maratońskiej:

11. Bieg Ursynowa. 3 czerwca 2017 więcej