Regulamin akcji "Biegam Dobrze"

1. Do udziału w 37. PZU Maratonie Warszawskim moża zapisać się poprzez udział w akcji „Biegam Dobrze”.
2. Aby zapisać się do udziału w akcji należy:

- podczas rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy do udziału w maratonie (dostępnym na stronie www imprezy) wybrać „ścieżkę charytatywną”.
- wybrać cel charytaywny, na który zbierane będą środki. Cel można wybrać spośród czterech partnerskich organizacji charytatywnych: Fundacja Synapsis, Fundacja Dzieci Niczyje, Amnesty International oraz Fundacja „Rak'n”Roll. Wygraj Życie!
- wypełnić formularz zgłoszeniowy na maraton i założyć profil swojej zbiórki, za pomocą którego uczestnik akcji będzie mógł zbierać środki na wybrany cel charytatywny.

3. Po dokonaniu rejestracji uczestnik otrzymuje w wiadomości e-mail link do swojej indywidualnej strony - profilu zbiórki.
4. Osobom, które do 15 sierpnia 2015 roku na swoim profilu zbiórki uzbierają kwotę minimum 300 zł nadawany jest numer startowy 37. PZU Maratonu Warszawskiego (w ciągu kilku dni od uzbierania wymaganej kwoty).  Koszt startu uczestnika w maratonie pokrywa organizacja charytatywna.
5. Uczestnik akcji "Biegam Dobrze", który spełni wymogi pkt. 4, w pakiecie startowym 37. PZU Półmaratonu Warszawskiego otrzyma koszulkę techniczną adidas.
6. 300 zł to kwota minimalna wymagana dla uzyskania numeru startowego, zbiórkę można prowadzić dalej, aż do 15 października 2015 roku.
7. Uzbierana kwota jest przekazywana na konto wybranej organizacji charytatywnej. 10% od zebranej kwoty jest w całości przekazywane na fundusz stypendialny dla młodych sportowców, prowadzony w ramach celów statutowych przez Fundację „Maraton Warszawski”.
Każda kwota wpłacona na konto zbiórki danego uczestnika jest przekazywana na konto wybranej przez niego organizacji charytatywnej (-10%). Dotyczy to również tych zbiórek, a ramach których nie uda się osiągnąć kwoty 300 zł wymaganej dla otrzymania numeru startowego.
8. Obowiązuje limit 1000 numerów startowych dla uczestników akcji "Biegam Dobrze" (po 250 numerów dla każdej ogranizacji charytatywnej).
9. W każdej chwili można zrezygnować z dalszego prowadzenia zbiórki i zapewnić sobie udział w maratonie „tradycyjną ścieżką” - wnosząc regulaminową opłatę startową za udział w biegu. Zebrane do tej pory środki są przekazywane na rzecz wybranej organizacji charytatywnej.
10. Uczestnik otrzymuje wirtualny poradnik fundrising'owy, zawierający wskazówki dotyczące sposobów, w jakie może wypromować swoją zbiórkę.
11. Uczestników akcji „Biegam Dobrze” obowiązuje regulamin 37. PZU Maratonu Warszawskiego.
12. Ostateczna interpretacja regulaminu przysługuje Organizatorowi.

REGULAMIN MARATONU