Dojazd na start

Drodzy biegacze!

Dla Państwa wygody prosimy o przybywanie na start komunikacją miejską.DARMOWA KOMUNIKACJA MIEJSKA

Na podstawie uchwały Rady m.st. Warszawy uczestnicy biegu mogą w dniu 30 września poruszać się komunikacją miejską (autobus, tramwaj, metro, pociągi SKM) bezpłatnie - na podstawie numeru startowego. Numer startowy uprawnia również do korzystania z parkingów „Parkuj i Jedź” zlokalizowanych przy niektórych stacjach metra i węzłach komunikacyjnych.

 

DOJAZD

Dojazd autobusem do przystanku o nazwie "Rondo Waszyngtona" (przy Stadionie Narodowym w Warszawie) oraz pociągami SKM i Kolei Mazowieckich do stacji "Warszawa Stadion" można sprawdzić za pomocą serwisu Jakdojade.pl oraz na stronie internetowej ZTM. Ruch tramwajowy na moście Poniatowskiego będzie wstrzymany w godzinach 7:00-10:00. Ruch autobusowy przez most Poniatowskiego od strony Śródmieścia w kierunku Ronda Waszyngtona będzie otwarty przez cały czas trwania biegu.
 

PARKINGI

Duże parkingi miejskie zlokalizowane są m.in. pod Pałacem Kultury i Nauki (parking płatny), na Placu Konstytucji, przy Dworcu Powiśle. Podczas trwania maratonu miejsca parkingowe na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie będą niedostępne. Osoby podróżujące samochodami prosimy o parkowanie samochodów na parkingach i przemieszczenie się na start komunikacją miejską.

Centrum → Rondo Waszyngotona
4 przystanki – 8 minut

Dworzec Wileński → Rondo Waszyngtona
4 przystanki – 8 minut


Zaplanuj przyjazd >>>

Parkingi „Parkuj i jedź” >>>

Jak wejśc do metra na podstawie numeru startowego >>>