MOTObieganie

Ogłaszamy kolejny konkurs. Tym razem liczy się szybkość :) Otwieramy nabór LAST MINUTE do DRUŻYNY MOTObiegania, która wystartuje w 33. Maratonie Warszawskim. Jeśli chcecie być częścią Drużyny, a nie zdążyliście zakupić jeszcze pakietu startowego - nic straconego! Nie czekajcie ani chwili dłużej i wyślijcie swoje zgłoszenie na adres: . Dla pierwszych 3 osób przygotowaliśmy zestawy MOTObiegania zawierające pakiet startowy i koszulkę techniczną Motorola Life.MPowered. Pozostałe 9 osób nagrodzimy koszulkami technicznymi Motorola Life.MPowered. Powodzenia!

 

Regulamin >>>

 

 

Nasza tegoroczna współpraca z firmą Motorola stała się inspiracją do stworzenia MOTObiegania - aplikacji dedykowanej biegaczom, którzy chcą rozpocząć treningi przygotowujące do udziału w maratonie. Zmotywuj się do biegania i dołącz do prestiżowego grona maratończyków. Do 33. Maratonu Warszawskiego zostało jeszcze kilkanaście tygodni! Do biegu, gotowi … START!

 

MOTObieganie – to aplikacja przystosowana do pracy na wszystkich smartfonach działających w oparciu o platformę Android.  Do wyboru są dwie opcje treningowe: opracowany przez Małgorzatę Sobańską i Piotra Mańkowskiego plan treningowy oraz program indywidualny. Wybrany przez nas 13-tygodniowy plan treningowy automatycznie synchronizuje się z kalendarzem zainstalowanym w telefonie i na tej podstawie informuje o wymaganiach treningowych danego dnia przygotowań do 33. Maratonu Warszawskiego. Aplikacja pozwala również śledzić postępy i pokonywane dystanse, a każdy bieg zapisywany jest automatycznie w historii, można więc wrócić w dowolnej chwili i porównać wyniki. Dla biegaczy, którzy chcą pochwalić się swoimi osiągnięciami bądź potrzebują dodatkowej motywacji do trenowania zaprojektowano funkcję umożliwiającą dzielenie się wynikami treningu na Facebooku. Przyjaciele mogą z łatwością kibicować naszym przygotowaniom do 33. Maratonu Warszawskiego i zagrzewać do walki. MOTObieganie umożliwia również podgląd pokonywanej trasy, a bieżący widok parametrów biegu pomaga, min. utrzymać zaplanowaną średnią prędkość każdego treningu.  

 

 

Instrukcja pobierania aplikacji

 

Jeśli nie dasz rady wystartować w tegorocznej edycji Maratonu Warszawskiego nic straconego - już w marcu możesz rozpocząć treningi do 34. Maratonu Warszawskiego z 28-tygodniową wersją treningu.