!!! WYNIKI PUCHARU MARATONU WARSZAWSKIEGO 2010 >>>

4 WRZEŚNIA, MAZOWIECKI PARK KRAJOBRAZOWY W MIĘDZYLESIU - DYSTANS: 25 KM

WYNIKI
20 KM (pobierz plik *xls) >>

7 SIERPNIA, LAS JANA III SOBIESKIEGO W WAWRZE - DYSTANS: 20 KM

Przedostatni bieg z cyklu Puchar Maratonu Warszawskiego 2010 odbył się 7 sierpnia, w lesie im. Jana III Sobieskiego. Zawody rozgrywane były na 5-kilometrowej pętli. Pomimo nawałnicy, jaka poprzedniego wieczora przeszła nad Warszawą, na starcie po raz kolejny stanęło ponad trzystu zawodników. Nie obyło się jednak bez niespodzianek - jeszcze na kilka minut przed startem organizatorzy piłowali powalone na trasę drzewo. Pierwszym zawodnikiem na macie był Tomasz Lipiec, który pokonał dystans w ciągu 1 godziny 14 minut i 52 sekund. Najszybszą z Pań, po raz drugi z rzędu, okazała się Tamara Mieloch z wynikiem 1 godziny 33 minut i 17 sekund. Gratulujemy!

WYNIKI

26 CZERWCA, MAZOWIECKI PARK KRAJOBRAZOWY W MIĘDZYLESIU - DYSTANS: 15 KM

26 czerwca odbył się kolejny bieg z cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego 2010. Piękna pogoda i malownicze ścieżki leśne w Mazowieckim Parku Krajobrazowym przyciągnęły ponad 320 biegaczy. Najszybszy zawodnik - Sławomir Cygler - pokonał dystans 15 km w ciągu 55 minut i 46 sekund. Najszybszą biegaczką na tej trasie okazała się Tamara Mieloch - ukończyła bieg w czasie 68 minut i 19 sekund. Mimo upalnej pogody, to była bardzo szybka piętnastka. Gratulujemy świetnych wyników!
Podobnie jak poprzednio, imprezie asystowali specjaliści z Carolina Medical Center, wspierając zawodników poradami, masażami i chłodzeniem obolałych mięśni.

WYNIKI 15 KM (pobierz plik *xls) >>

29 MAJA, LAS JANA III SOBIESKIEGO W WAWRZE - DYSTANS: 10 KM

W sobotę 29 maja w malowniczym Lesie Jana III Sobieskiego w Wawrze odbył się drugi bieg z cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego 2010. Dystans 10 km, wytyczony na trzech pętlach, przebiegło 329 uczestników.
Biegaczy przygotował do startu za pomocą profesjonalnej rozgrzewki fizjoterapeuta - trener przygotowania motorycznego z Carolina Medical Center. Pracownicy CMC czekali też na uczestników po biegu, masując, rozciągając i chłodząc obolałe mięśnie oraz udzielając porad.
Najszybszą kobietą na dystansie 10 km okazała się Martyna Lewandowska - przybiegła na metę po 44'48''. Wśród mężczyzn najlepszy wynik osiągnął Maciej  Łukasiewicz, pokonując trasę w 35'56''. Wszystkim zawodnikom gratulujemy - mimo trudności terenowej trasy, osiągnęliście bardzo dobre czasy!

WYNIKI 10 km (pobierz plik *xls) >>

24 KWIETNIA, KĘPA POTOCKA - DYSTANS: 5 KM

Pierwszy bieg - na dystansie 5 km w dniu 24 kwietnia - odbył się na Kępie Potockiej.
Trasa została wytyczona na 2,5-kilometrowej pętli. Biegaczom i kibicom dopisała świetna pogoda - było słonecznie i chłodno. Po raz pierwszy w historii Pucharu Maratonu Warszawskiego bieg ukończyło ponad czterysta osób!
Świetne wyniki osiągnęli zwycięzcy sobotniego biegu. Pierwszy zawodnik na mecie, Mikołaj Luft, uzyskał czas 17'03''. Wśród kobiet pierwsza przybiegła Barbara Jaworek z wynikiem 21'23''. Gratulujemy!