#moje42 – opowiedz swoją historię

 

Maraton to dystans marzeń. Prawdziwy rollercoaster emocji, wrażeń, wzruszeń i przeżyć, które zapadają na długo w pamięć. Każdy z maratończyków niesie swoją własną historię, która może stać się inspiracją i motywacją dla innych. To Wasze słowa utwierdzają nas w przekonaniu, że warto spełniać marzenia.

Dziękujemy maratończykom, którzy podzielili się swoimi przeżyciami. Wiemy, że takich historii jest więcej. Jeśli uważasz, że Twoje wspommienia mogą być motywacją dla innych i chciałbyś się nimi podzielić, opisz je na swoim profilu Facebook i koniecznie oznacz hashtagiem #moje42 lub wyślij na adres .  Może opowiemy też Twoją historię?

 

Karol Nehring: Od szpitalnego łóżka do maratonu. „To była długa droga”

Po pierwsze uświadom sobie, że nie biegniesz przed siebie w zwykłym tłumie. Biegniesz do celu obok kilku tysięcy unikalnych powodów i niesamowitych historii. Każda inna, każda godna uwagi i warta opowiedzenia. Nie ważne jak to robisz… Z uśmiechem będąc przebranym za kurczaka, niedźwiedzia, kosmitę, banana albo na zupełnie poważnie w technicznym tank topie, profesjonalnych butach i opływowych okularach. Zanim zacznę się mądrzyć o swojej historii- pamiętaj, że Twoja jest równie ważna i oryginalna!

 
  „Maraton dał mi świadomość, że praca nad sobą daje efekty i wzmacnia człowieka. Nauczył mnie, że spełnianie marzeń, to stan jakiego nie da ci nic innego. Pokazał, że mam w sobie siłę, o jakiej nie miałam pojęcia. Przekonał, że mam wokół siebie najukochańszych Ludzi na świecie, prawdziwych Przyjaciół. Po raz kolejny udowodnił, że Biegacze, to najradośniejsi Ludzie”.
Kasia Kaczmarek
 
  „W życiu, kiedy przychodzą gorsze chwile, wracam myślami do tych zmagań na trasie. Wspomnienia z tej walki, która dokonuje się podczas pokonywania dystansu królewskiego, pokonywania siebie i przekraczania swoich granic, dodają mi pewności siebie oraz nadziei, bo „dopóki walczę, jestem zwycięzcą”.

Łukasz Kanciała

 

 

 

  „Maraton, jak i całe bieganie, jak każda dyscyplina sportu jest taką odskocznią choćby chwilową od wszelkich zmartwień, trosk i negatywnej energii. Sam proces przygotowania do maratonu i przebiegnięcie tego dystansu pozwala spojrzeć człowiekowi na swoje życie, swoje bieżące sprawy z lepszej perspektywy, pozwala uporządkować swoje myśli i daje dużo pozytywnej energii, odpowiedniego nastawienia do życia, a także kształtuje charakter w obliczu wszelkich trudności”.

Piotr Sprengel

  „Gdy przebiegłem metę maratonu warszawskiego, pomimo zmęczenia poczułem niesamowitą radość, to było coś pięknego, nie często w życiu przeżywa się takie momenty, to była chwila którą pamiętać będę już do końca życia. Warto spełniać marzenia.”

Mariusz Sobolewski

Opowiedz nam, jak maraton zmienił Twoje życie,  stań się inspiracją i motywacją dla innych biegaczy. Niech Twoje słowa pozwolą uwierzyć, że warto spełniać marzenia.

11. Bieg Ursynowa. 3 czerwca 2017 więcej