Lista startowa

Nazwa drużynyikona sortowania Imię Nazwisko Numer startowy Godzina startu

EDC Runners HPT II

Mateusz Maronski 292 9:00

EDC Runners HR Team

Jakub Cieślak 296 9:00

EDC Runners Oil&Gas Team

Grzegorz Wisniewski 295 9:00

"TOMEK I DZIEWCZYNY PKO"

Dorota Kondraszuk 342 9:00

(Bielański Klub Kyokushin Karate) BKKK Running Team

Andrzej Niedzielski 498 14:00

1 batalion transportowy

Sławomir Szopa 299 9:00

12tri.pl

Paweł Łasiński 409 14:00

12tri.pl 2

Paweł Łasiński 155 9:00

12tri.pl 3

Paweł Łasiński 156 9:00

12tri.pl 4

Paweł Łasiński 410 14:00

12tri.pl 5

Daniel Orzechowski 124 9:00

21 SLO Grotowski

Agnieszka Mysiak 603 14:00

21 SLO Grotowski [email protected]

Agnieszka Mysiak 602 14:00

28kpchor

Robert Paszkowski 247 9:00

3M Poland Running Team

Radosław Łukasiewicz 548 14:00

A jak wygramy?

Marcin Chodkowski 236 9:00

Accelerate boots-on-fire

Olga Makowska 106 9:00

Accelerate Fusion 1

Martino Sanzovo 107 9:00

Accelerate Fusion 2

Edyta Keska-Wlodawiec 108 9:00

Accelerate Fusion 3

Balbina Jaskowska 109 9:00

Accelerate Jaskiniowcy

Marek Fabisiak 112 9:00

Accelerate Luzacy

Michał Juchnowicz 113 9:00

Accelerate MŁPSZŁ

Mateusz Maryniak 110 9:00

Accelerate PRICELESS TEAM

Maciej Tylec 111 9:00

Accelerate Ranne Gazele

Michał Bujor 114 9:00

Accelerate Team I

Marceli Rakowski 286 9:00

Accelerate Team II

Weronika Sarniak 287 9:00

Accelerate Team III

LUCA COLOMBO 288 9:00

Accelerate Victorious Secret

Adrian Kaczyński 117 9:00

Accelerate We trained whole year

Olga Adamska 285 9:00

Accenture Finance Team

Barbara Domińska 104 9:00

Accenture TODO biegu

Jeremi Konopka 116 9:00

Accenture TODO Salenciaki

Bartosz Maroszek 115 9:00

Accenture Workplace Team

Marta Domaradzka 105 9:00

Accreo All Blues

Jarosław Antosik 100 9:00

ACP PHARMA S.A.

Paweł Pietranik 201 9:00

adidas running team 1

Jakub Mandecki 554 14:00

adidas running team 2

Michał Gałek 555 14:00

AGNIESZKA TEAM

JANUSZ KONIARSKI 204 9:00

AKM OLIMP Olsztyn

Daniel Mitkowski 618 14:00

AKS Polonia Warszawa

Bożena Miasojedow 573 14:00

AKS Polonia Warszawa II

Bożena Miasojedow 574 14:00

Aktywni Grójec

Grzegorz Jakubisiak 261 9:00

Allen & Overy Running Team

Wojciech Pietrasiewicz 587 14:00

Amadeusz

Łukasz Wilk 180 9:00

Amnesty International Team

Natalia Mioduszewska 405 14:00

ARCADIS

Urszula Kędziora 507 14:00

ARUP

Karolina Izdebska 327 9:00

ARUP 2

Tomasz Łukawski 329 9:00

Astmatyczne Grubasy z Awokado

Adam Śmigiera 141 9:00

Atmedia

Molenda Michał 450 14:00

Aviva Running Team 1

Zbigniew Bielecki 578 14:00

Aviva Running Team 2

Zbigniew Bielecki 579 14:00

AVIVA RUNNING TEAM 3

Tymek PALECZNY 551 14:00

Aviva Running Team 4

Zbigniew Bielecki 580 14:00

AWBUD 1

Michał Wuczyński 488 14:00

AWBUD 2

Michał Wuczyński 489 14:00

AXA Running Team 1

Daniel Sztomber 645 14:00

AZAZEL

Michał Zapalski 259 9:00

AZIMUTUS

Bartłomiej Jędrychowcz 506 14:00

Bakalland

Agata Tyrowicz 313 9:00

Bank BPH - Po prostu fair 1

Michał Wierzbicki 564 14:00

Bank BPH - Po prostu fair 2

Michał Wierzbicki 563 14:00

Bank Pekao - Detal Centrala

Tomasz Kierzkowski 402 14:00

BASKET REFS TEAM

Sławomir Moszakowski 439 14:00

Bauer Running Team 2.0

Andrzej Choynowski 134 9:00

Bauer Running Team 3.0

Tomasz Namysł 185 9:00

Bauer Running Team 4.0

Wojciech Bargiel 263 9:00

BAYER LIFE TEAM I

Magdalena Kostkiewicz 322 9:00

BAYER LIFE TEAM II

Magdalena Kostkiewicz 323 9:00

BeCeGi 1

Marcin Kotlarek 471 14:00

BeCeGi 2

Magdalena Rał 470 14:00

BeCeGi 3

Damian Kopecki 509 14:00

BeCeGi Warszawskie Syrenki

Małgorzata Zemła 469 14:00

Bell

Bogusława Majer 619 14:00

BENEFIA TEAM

Adam Korzętkowski 466 14:00

BEZ METRA

Wojciech Marzec 131 9:00

Bezlitośni

Magdalena Kłęk 649 14:00

BGK RUN 1

Michał Dyżewski 628 14:00

BGK RUN 2

Michał Dyżewski 637 14:00

BGK RUN 3

Michał Dyżewski 633 14:00

Biała Wawa

Rafał Naworski 234 9:00

BIARKEM CLUB PIASECZNO

RYSZARD BIAŁOGRODZKI 455 14:00

Biegacze

Mateusz Kaczmarek 566 14:00

Biegam Se a Co

Adam Przesmycki 417 14:00

Biegamy w kupie

Luiza Królikowska 407 14:00

Biegamy z Ochotą

Krzysztof Grochowski 279 9:00

Biegiem na melanż

Hubert Rogacewicz 431 14:00

Biegniemy z Fuksem

Szymon Fuks 224 9:00

Blogacze I

Bartłomiej Monczyński 128 9:00

Blogacze II

Bartłomiej Monczyński 159 9:00

BMW Polska

Tomasz Gałaszkiewicz 550 14:00

BNP Paribas Team

Michał Klima 145 9:00

Bodyline Fitness Klub Grójec

Alicja Radzio 262 9:00

BoliNóżka

Marek Woć 427 14:00

Bonair SA I

Andrzej Mikszta 243 9:00

Bonair SA II

Konrad Różycki 244 9:00

bossa.pl

Michał Wojciechowski 503 14:00

bossa.pl - bosskie

Karolina Gacoń 504 14:00

bossa.pl - nie tylko debiutanci

Paweł Miasojedow 505 14:00

bossa.pl i przyjaciele

Michał Wojciechowski 612 14:00

British Bulldogs

Andrew Edwards 459 14:00

BSSG1

Finfando Zbigniew 549 14:00

BSSG2

Finfando Zbigniew 552 14:00

Business Travel Club

Wioletta Chochorowska 345 9:00

BYLE DO METY

Sławomir Małolepszy 127 9:00

Caelum Team

Szymon Mińczuk 172 9:00

CAG runners

Mateusz Kurysz 597 14:00

Canon Running Team

Marcin Zaporowski 647 14:00

Cargill 1

Michał Pyrzanowski 640 14:00

Cargill 2

Maciej Jagielski 641 14:00

Cargill 3

Marcin Kozłowski 642 14:00

Carlsberg

Magdalena Polak 467 14:00

Castorama I

Andrzej Łażewski 216 9:00

Castorama II

Szczepan Gad 211 9:00

Castorama III

Marcin Naglik 212 9:00

Castorama IV

Magdalena Kozak 213 9:00

Castorama V

Michał Chajdas 214 9:00

Castorama VI

Jan Komaszyło 215 9:00

CBRE Płonące stopy

Magdalena Zielinska 646 14:00

Centrum Biegowe ERGO

Bartosz Grzeszczyk 447 14:00

Centrum Rehabilitacji Leczniczej

Łukasz Gołąb 310 9:00

CHARTY ARUPA

Mariusz Leszczyński 328 9:00

Chep Polska

Tomasz Klimek 478 14:00

Chwile Które Łączą

Marek Wcisło 311 9:00

Chyba Ty

Robert Drzewiecki 404 14:00

Cisco Running Squad

Krzysztof Mazepa 209 9:00

Coface Poland 1

Paweł Tobis 188 9:00

Coface Poland 2

Paweł Tobis 189 9:00

Coface Poland 3

Paweł Tobis 217 9:00

Coface Poland 4

Paulina Kowalczyk 464 14:00

College of Europe Natolin 1

Dorota Świątek 604 14:00

College of Europe Natolin 2

Dorota Świątek 605 14:00

College of Europe Natolin 3

Dorota Świątek 606 14:00

College of Europe Natolin 4

Dorota Świątek 607 14:00

College of Europe Staff

Dorota Świątek 608 14:00

Concepto Running Team

Bogusia Urbaniak 208 9:00

CRiDO in motion Boston

Przemek Loranc 225 9:00

CRiDO in motion New York

Adam Grzymisławaki 650 14:00

Cwane gapy

Paweł Nowak 235 9:00

Cyrus Running Team

Mateusz Bettin 423 14:00

DACPOL

Ilona Szopińska 529 14:00

DAT nowy VAT

Leszek Wiśniewski 169 9:00

DAT VAT

Leszek Wiśniewski 168 9:00

DB MARATHON TEAM

Jakub Sarna 101 9:00

Deloitte Adventure Team - Energy

Kamil Jankowski 648 14:00

Deloitte Adventure Team 1

Katarzyna Kossakowska 219 9:00

Deloitte Adventure Team ERS

Katarzyna Toporek 434 14:00

Deloitte Adventure Team Poznań

Ciszak Karol 485 14:00

Dom Kredytowy NOTUS running team 1

Ejsymond Daniel 475 14:00

Dom Kredytowy NOTUS running team 2

Ejsymond Daniel 476 14:00

DOW RUNNERS

Aleksandra Kaczorowska 484 14:00

Drunk Samurai A

Tsukasa Ishigami 491 14:00

Drunk Samurai B

Yoriko Terada 500 14:00

Drunk Samurai C

Shinichi Takeda 493 14:00

Drunk Samurai D

Akira Matsumoto 490 14:00

Dynamo Kołomyja

Katarzyna Grabowska 237 9:00

Dzieci PRL-u

Janusz Torzewski 178 9:00

Dziki Bagienne

Robert Gielo 200 9:00

Dzikie Dziki 2

Jarosław Kusak 192 9:00

DZIKIE DZIKI RASZYN

Marcin Troniarz 147 9:00

e-point

Tomasz Traczyk 567 14:00

EDC Runners HPT I

Grzegorz Kaczmarek 291 9:00

EDC RUNNERS I

Karol Zieminski 289 9:00

EDC Runners II

Przemyslaw Mycek 294 9:00

EDC Runners Materials

Jakub Kaczorowski 290 9:00

EDC Runners Mounts Team

Arkadiusz Ras 293 9:00

Egmont - Pędzące Żółwie

Agnieszka Wielądek 157 9:00

ekiden Navo running team

Koziołek Andrzej 170 9:00

ekipa bez dziengów

Mariusz Malinowski 205 9:00

ENEL MED TEAM

KATARZYNA CYNOWSKA 162 9:00

Enterprise Investors

Paweł Bączyński 164 9:00

EuRoPol Gaz

Paweł Trybulski 600 14:00

FAJNY KLUB PIASECZNO

Piotr Falkowski 595 14:00

Familia

Wiesław Chlipała 453 14:00

fast furious

grzegorz świętoń 226 9:00

FAURECIA TEAM

Jarosław Skaruz 545 14:00

FDNT Running Team 1

Karol Daniluk 598 14:00

FDNT Running Team 2

Karol Daniluk 599 14:00

Flaktwoods

Kwiatkowski Michał 589 14:00

fRUNanatics

Melchior Szczepanik 460 14:00

FUN SWIM

MACIEJ KACZOROWSKI 123 9:00

Gałka Skład I

Marcin Kozera 139 9:00

Gałka Skład II

Roman Kozera 140 9:00

Gazele Biznesu

Beata Wujtewicz 305 9:00

Generali Running Team

Rafał Kałęcki 525 14:00

Generali Running Team 2

Rafał Kałęcki 526 14:00

Generali Running Team 3

Rafał Kałęcki 527 14:00

Generali Running Team 4

Rafał Kałęcki 528 14:00

Gitara - UMFC

Maciej Kopczyński 126 9:00

GlaxoSmithKline Pharma

Krzysztof Neumann 302 9:00

Google Endurance Team

Adam Kwaśniewski 146 9:00

Google Endurance Team 2

Olgierd Wojtas 142 9:00

Google Endurance Team 3

Kacper Nowicki 182 9:00

Google Endurance Team 4

Tomasz Kulczyński 166 9:00

GOSIR PIASECZNO

KATARZYNA KONDRACIUK 611 14:00

Gothaer Team

Edyta Kruk 581 14:00

Gothaer Team 2

Aleksandra Chrzanowska 582 14:00

GRANPOL SŁAWNO

MICHAŁ FRĄCZEK 544 14:00

Grupa Desantowo Szturmowa

Łukasz Rzepniewski 593 14:00
  • 1
  • 2
  • 3
  • następna ›
  • ostatnia »