Renault Captur Cup

29 września, punktualnie o godz. 9:00, rozpocznie się wyścig o nagrodę specjalną 35. PZU Maratonu Warszawskiego – samochód Renault Captur.

Nagroda jest tylko jedna. Trafi w ręce pierwszego mężczyzny albo pierwszej kobiety na mecie maratonu. Co zadecyduje o zwycięstwie?

18 minut i 28 sekund – tyle wynosi różnica czasu między najlepszymi czasami uzyskanymi kiedykolwiek w Polsce w biegu maratońskim przez kobietę (2:26:45, Karolina Jarzyńska, Łódź 2013) i mężczyznę (2:08:17, John Sammy Kibet, Warszawa 2011). Właśnie 18 minut i 28 sekund będzie punktem odniesienia w walce między najszybszym biegaczem i najszybszą biegaczką na mecie 35. PZU Maratonu Warszawskiego. Jeżeli różnica czasu między nimi będzie większa niż 18:28 – samochód trafi w ręce najszybszego mężczyzny. Jeżeli mniejsza – w ręce najszybszej kobiety.

Czeka nas zacięta walka i sportowe emocje na najwyższym poziomie. O tym kto wygra w rywalizacji Renault Captur Cup dowiemy się już 29 września.

Zwycięzca rywalizacji Renault Captur Cup otrzyma samochód Renault Captur oraz 20 tys. zł. Nagroda dla drugiej osoby, która zwycięży w klasyfikacji generalnej (kobiet lub mężczyzn), ale przegra walkę o samochód to 40 tys. zł.

Lista nagródNagrodą główną 35. PZU Maratonu Warszawskiego jest Renault Captur w wersji Intens Energy dCi 90 - nowy crossover będący innowacyjnym połączeniem klasy i funkcjonalności, charakteryzujący się designem SUV-a, funkcjonalnością minivana oraz dynamiką hatchback.

Czytaj więcej