Biegam Dobrze – Sztafeta Maratońska

Biegajcie dobrze!

Jak to działa?

1. Zarejestruj drużynę wybierając ścieżkę charytatywną zaangażujcie się w zbieranie środków na wybrany przez siebie cel i działajcie na rzecz jednej spośród dziewięciu partnerskich organizacji dobroczynnych.

2. Podczas rejestracji założysz profil  zbiórki drużyny, za pośrednictwem którego Wasi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Wasz udział w Sztafecie Maratońskiej.

3. Kiedy licznik na Waszej stronie przekroczy 600 zł fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Wy otrzymacie od niej numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu macie czas do 31 sierpnia, jednak  zbiórkę możecie prowadzić dalej – aż do 2 października.

4. Ale to nie wszystko. Możecie ustawić swój własny cel – postawcie przed sobą wyzwanie, które podejmiecie, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Was kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych:)

5. W biurze zawodów odbierzecie pakiet startowy Sztafety Maratońskiej z unikalnym numerem startowym, a Twoja organizacja dołoży starań, abyście od startu do mety czuli, że Wasz bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

A jeśli się nie uda?

Nie ma takiej opcji! Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbieracie minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Was cel charytatywny, a Wy będziecie mieli jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

Biegaj dobrze! Podejmij wyjątkowe wyzwanie i wykorzystaj swój start dla wsparcia ważnego dla Ciebie celu. Ciesz się podwójnym zwycięstwem na mecie!


 

 

11. Bieg Ursynowa. 3 czerwca 2017 więcej