Bieg o Volvo

28 września, punktualnie o godz. 8:40 minut i 21 sekund rozpocznie się rywalizacja o nagrodę specjalną 36. PZU Maratonu Warszawskiego – Volvo V60 T3.     

Dokładnie o tej porze na trasę 36. PZU Maratonu
Warszawskiego
wyruszą najlepsze zawodniczki uczestniczące w imprezie. W 19 minut i 39 sekund później* – punktualnie o godz. 9:00 – rozpoczną bieg pozostali uczestnicy maratonu. Wśród nich – najlepsi, zaproszeni do biegu mężczyźni, którzy będą mieli 42 kilometry i 195 metrów na to, by dogonić uciekające przed nimi kobiety. Kibice zgromadzeni na trasie oraz na Stadionie Narodowym będą świadkami niezwykle emocjonującego pościgu ulicami Warszawy, którego stawką będzie wyjątkowa nagroda – samochód Volvo V60 T3. Zdobędzie go ta osoba, która jako pierwsza dotrze do mety. O tym kto zwycięży dowiemy się już 28 września.
Musisz być wtedy z nami!

* 19 minut 39 sekund – tyle wynosi różnica między średnią czasów uzyskanych przez trzech najlepszych mężczyzn i trzy najszybsze kobiety podczas 35. PZU Maratonu Warszawskiego.

ELITA BIEGU

Nagroda specjalna 36. PZU Maratonu Warszawskiego – Volvo V60 T3

Volvo V60 T3 to dynamiczne, bezpieczne i niezwykle komfortowe kombi. Wyposażono je w nowoczesny silnik benzynowy o mocy 150 koni mechanicznych. Dzięki temu auto jest dynamiczne, a przy tym zużywa tylko 5,8 l/100km.
W Volvo na pierwszym miejscu jest zawsze człowiek. Dlatego w trosce o kierowcę i pasażerów, V60 wyposażone jest w liczne rozwiązania poprawiające komfort i bezpieczeństwo. System City Safety, wykrywający ryzyko stłuczki i w razie potrzeby rozpoczynający awaryjne hamowanie, system monitorowania martwego pola BLIS, czy układ kontroli pasa ruchu, to tylko niektóre z nich. Do tego Volvo wyposażone jest w wygodne fotele, wzorowo dobrane do ergonomii ludzkiego ciała. Wygląd auta to typowa szkoła skandynawskiego designu: stonowana i elegancka, a jednocześnie dyskretna.
Specyfikacja samochodu będącego nagrodą główną 36. PZU Maratonu Warszawskiego może różnić się od wyżej opisanej.

W tym roku właśnie ten samochód będzie nagrodą dla najszybszego zawodnika 36. PZU Maratonu Warszawskiego.