Bieg na Piątkę – najważniejsze informacje

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO

Pakiet startowy można odebrać w Biurze Zawodów (lokalizacja: Stadion Narodowy).

Godziny otwarcia Biura Zawodów: 25 września (piątek) w godzinach 12.00 – 20.00
26 września (sobota) w godzinach 10.00 – 20.00

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

START

Bieg na Piątkę wystartuje o godz. 9:30 z błoni Stadionu Narodowego (przy stacji PKP Stadion). Strefa startowa biegu na piątkę, znajduje się za ostatnią strefą startową dla maratończyków.

Liczba miejsc parkingowych w okolicy startu jest ograniczona. Dla Twojej wygody zalecamy przybycie na start komunikacją miejską. Szybko i wygodnie dojedziesz tramwajem i autobusem (przystanek Rondo Waszyngtona) lub metrem i koleją (stacja Warszawa Stadion). Aktualny rozkład jazdy i najszybsze połączenia komunikacyjne możesz znaleźć na ztm.waw.pl

Przypominamy, że na podstawie uchwały Rady m.st. Warszawy 27 września uczestnicy biegu mogą poruszać się komunikacją miejską bezpłatnie – za okazaniem numeru startowego.

DEPOZYTY

W pakiecie startowym znajdziesz worek (oraz naklejkę na worek ze swoim numerem startowym), umożliwiający zdeponowanie rzeczy. Do odbiory depozytu potrzebny Ci będzie numer startowy. Za rzeczy pozostawione w depozycie organizator nie bierze odpowiedzialności.

Depozyty i przebieralnie znajdują się na terenie Stadionu, na poziomie -3. Pamiętaj, żeby przyjść odpowiednio wcześnie, jeśli chcesz zostawić rzeczy w depozycie. Depozyty są czynne od godziny 7:00.

WYNIKI
Wyniki znajdziesz w okolicy punktu INFO na płycie Stadionu Narodowego, a następnie na stronie internetowej.

 

 
20.09

Czyste powietrze to zdrowie – zbadaj płuca na Stadionie Narodowym więcej

03.09

Rejestracja sztafet tylko do 5 września! więcej