Zapisy do Leksykonu Polskich Maratończyków tylko do niedzieli!

Już za kilka dni zamykamy zapisy do Leksykonu!

Rozpoczęliśmy ostateczne odliczanie, już nie miesiące, nie tygodnie, a dni i godziny zostały do zamknięcia zapisów w Leksykonie Polskich Maratończyków – pierwszej tego typu publikacji w Polsce. Aby się w nim znaleźć, nie trzeba śrubować czasów, przechodzić eliminacji, wybiegać minimum - wystarczy tylko (albo aż) przebiec królewski dystans 42,195 km. Każdy, kto wejdzie na www.leksykonmaratonczykow.pl i zarejestruje się wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdzie swoje miejsce w nie byle jakim towarzystwie, bo w gronie najlepszych polskich sportowców długiego dystansu, jak Wanda Panfil, Renata Kokowska, Henryk Szost, Małgorzata Sobańska, Jan Huruk, Grzegorz Gajdus, Bogusław Psujek… Ich lista jest bardzo długa.

Z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć Wam, że zapisy trwają do 20 października, do tego czasu możecie również edytować i poprawiać wprowadzone dane (np. liczbę przebiegniętych maratonów/ultramaratonów czy rekordy życiowe) - wystarczy zalogować się na swoje konto za pomocą maila i hasła podanego przy rejestracji. Pamiętajcie, że wszystkie czasy podajemy w formie netto.

Leksykon Polskich Maratończyków ukaże się w drugiej połowie grudnia – mamy nadzieję, że będzie dla Was doskonałym prezentem na Święta. Pamiętajcie, że wpis jest bezpłatny. Zachęćcie do rejestracji swoich bliskich i znajomych maratończyków. Niech nie zwlekają z zapisem do ostatniej chwili! Regulamin i informacje, jak prawidłowo wypełnić formularz, znajdziecie na: www.leksykonmaratonczykow.pl.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z Leksykonem – piszcie do nas: