Jak odebrać pakiet startowy?

27-09-2019 18:09

BIURO ZAWODÓW

Pakiet startowy na maraton i biegi towarzyszące można odebrać w Biurze Zawodów (lokalizacja: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Trybuna Numer 2, ul. Puławska 266).

W nawigacji google: Tor Wyścigów Konnych Służewiec Trybuna nr 2

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
27 września (piątek) w godzinach 12.00 – 20.00
28 września (sobota) w godzinach 10.00 – 20.00

Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (karta będzie do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI na około 14 dni przed biegiem) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

Pakiety startowe na Bridgestone Sztafetę Maratońską odbiera kapitan lub osoba pisemnie przez niego upoważniona na podstawie karty startowej z podpisami wszystkich uczestników sztafety.

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.


DOJAZD DO BIURA

W dniach 27–28 września podczas funkcjonowania biura zawodów będzie kursowała linia specjalna autobusów „300” na trasie:
Metro Wilanowska
Puławska (Przystanek Al. Lotników)
Al. Wyścigowa (Przystanek Wyścigi)
Teren Wyścigów Konnych (Przystanek Tor Służewiec)
Kursy będą odbywały się co około 30 minut:
piątek: 11:30–20:30
sobota: 9:30–20:30

Zachęcamy do przyjazdu na rowerze. Do dyspozycji będzie 50 stanowisk rowerowych.
Przed Torem Wyścigów Konnych Służewiec znajduje się parking samochodowy, jednak liczba dostępnych miejsc będzie ograniczona.

Mapa sytuacyjna znajduje się poniżej.

 

ODBIÓR PAKIETU – MINI MARATON

Biurze Zawodów: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, ul. Puławska 266

Godziny odbioru:
piątek, 27 września 12:00–20:00
sobota, 28 września od godziny 10:00

Uwaga!
Prosimy pamiętać, aby odebrać pakiet startowy dziecka odpowiednio wcześnie (najpóźniej 30 min przed startem danej tury). Wszyscy uczestnicy startujący w biegu muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Weryfikacji może dokonać osoba zgłaszająca dziecko lub osoba przez nią wskazana, koniecznie na podstawie Karty Startowej (do pobrania ze swojego profilu na stronie rejestracji) z podpisem rodzica / prawnego opiekuna dziecka.

Informacja o godzinie startu dziecka umieszczona jest na KARCIE STARTOWEJ (do pobrania po zalogowaniu się na profilu osoby zgłaszającej, na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/, w zakładce TWOJE BIEGI)

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

W sobotę odbędzie się także Wielobój Sprawnościowy dla dzieci w wieku 3-16 lat. Obejmować on będzie 10 stacji sprawnościowych. Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek. Udział w wieloboju jest bezpłatny.

W sobotę w godzinach 13:00-17:30 będą odbywały się wyścigi konne na które będzie obowiązywał WSTĘP WOLNY.

 

Mapa sytuacyjna Biura Zawodów:

 

11. Bieg Ursynowa. 3 czerwca 2017 więcej