26 kwietnia 2014 - start Pucharu Maratonu Warszawskiego 2014

Pierwsza edycja Pucharu Maratonu Warszawskiego 2014 - bieg na 5 km - startuje już za 4 dni, w sobotę, 26 kwietnia, godz.12:00.


Biuro zawodów przy muszli koncertowej w pobliżu stadionu KS "Drukarz" będzie czynne w godz. 10:00-11:30.

Zapisać się będzie można jeszcze bezpośrednio przed biegiem - w biurze zawodów. Opłata startowa za udział w pojedynczym biegu wynosi 20 złotych. Uczestników, którzy opłacili start  na krócej niż 4 dni przed biegiem prosimy o zabranie potwierdzenia przelewu do okazania przy odbiorze numeru startowego.

Oprócz numeru startowego zawodnik otrzyma chip do elektronicznego pomiaru czasu. Chip służy do pomiaru czasu wyłącznie w jednym biegu, po biegu należy go zwrócić. Osoba która nie zwróci chipa nie będzie klasyfikowana.

Przypominamy, że w Pucharze Maratonu nie jest prowadzona klasyfikacja generalna, a zwycięzców w kategoriach wiekowych (z podziałem na płcie) wyłonimy na podstawie liczby punktów zdobytych podczas całego cyklu - pięciu biegów. W klasyfikacji końcowej Pucharu Maratonu 2014 będą uwzględniane jedynie te osoby, które wezmą udział w co najmniej trzech biegach.

Sobotni bieg na 5 km z inicjatywy przyjaciół Pawła Janeczka pseud. Janosik – funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu, szefa ochrony prezydenta, który zginął w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku, będzie nosił nazwę "Urodziny Janosika".

CZYTAJ WIĘCEJ