Kalendarium imprez
#BiegamDobrze

Zgłaszając się do startu w 38. PZU Maratonie Warszawskim masz okazję aktywnie wesprzeć działanie jednej z sześciu organizacji dobroczynnych. Podejmij wyzwanie! Pomagaj, robiąc to, co lubisz najbardziej – biegając.

#BiegamDobrze
zebraliśmy w 2016 roku
uczestników
6 fundacje
wzieły udział w akcji
Firma Przyjazna Bieganiu

„Firma Przyjazna Bieganiu” to program skierowany do dużych i małych przedsiębiorców, którego celem jest promocja aktywności fizycznej i dobrych praktyk w zakresie wspierania pracowników w realizacji ich sportowych pasji.

BiegamDobrze
Firma Przyjazna Bieganiu
Imprezy towarzyszące
Mini Maraton
Mini Maraton

Wszystkich młodych amatorów biegania na świeżym powietrzu zapraszamy do udziału w Mini maratonie, zawody odbędą się w przeddzień 38. PZU Maratonu Warszawskiego.
Do zabawy zapraszamy nawet maluchy z rocznika 2015. W ramach dziecięcej soboty odbędzie się także wielobój i mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Termin: 24.09.2016
Dystans: 100m -1500m
Opłata startowa: 25 zł

Bieg na Piątkę
Bieg na Piątkę

To bieg nie tylko dla tych, którzy uwielbiają szybkie i krótkie dystanse, ale także dla tych, którym jeszcze brakuje śmiałości, żeby zmierzyć się z królewskim dystansem. Jedni i drudzy poczują na własnej skórze maratońską atmosferę. Trasa prowadzi spod bramy Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim przedmieściu do Parku Fontann.

Termin: 25.09.2016
Opłata startowa: 50 zł

Sztafeta Maratońska
Sztafeta Maratońska

Zorganizowana w ubiegłym roku Sztafeta Maratońska cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć. Trzyosobowa drużyna wystartuje i pokona całą trasę razem z uczestnikami Maratonu. To wspaniała możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o przebiegnięciu królewskiego dystansu. W ten sposób można także zamknąć sezon biegowy z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z firmy.

Termin: 25.09.2016
Opłata startowa: 200 zł
Zbiórka Charytatywna Biegam Dobrze: 600 zł
Dystanse: ok. 11 km + 21 km + 10 km
Limit drużyn: 500

Mini Maraton
 
Bieg na Piątkę
 
Sztafeta Maratońska