Każdy kto podejmuje decyzję o starcie w maratonie, ma swój powód, żeby to zrobić. Każdy ma też swoje oczekiwania co do tego, czego chce osiągnąć.

Coraz więcej biegaczy obok pokonania dystansu stawia sobie różne wyzwania, szczególnie w imię akcji charytatywnej #BiegamDobrze. Biegacze decydujący się na pokonanie trasy w niecodziennym stroju, wywołują pozytywne poruszenie wśród uczestników i kibiców. Ciężko przebiec obojętnie obok przebranych za zwierzęta, filmowe postaci czy aparaty fotograficzne maratończyków.

Absolutnie zawsze, bez wyjątków wzbudzają podziw i tysiące uśmiechów. Nie inaczej było w przypadku legendarnego rycerza, który w tym roku pokonał trasę 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego w ważącej 30 kg zbroi rycerskiej!

 

Pokonanie trasy w oryginalnym stroju wiąże się z dodatkowym przygotowaniem. Stroje wymyślane przez biegaczy często ograniczają widoczność, ruchy i opóźniają czas zameldowania na mecie.

Czego jednak nie robi się dla…dobrej zabawy?

Dlatego jeśli dawno nie byłeś na imprezie dla przebierańców, które tak bardzo lubisz. To Twoja wielka szansa! Postaw wszystko na jedną kartę, zaskocz samego siebie i wszystkich na trasie. Dla najbardziej oryginalnych i zwariowanych przebierańców czekają biegowe upominki od firmy.

 

      Zasady są proste.

  1. Pokonaj trasę 39. PZU Maratonu Warszawskiego w pomysłowym stroju.
  2. Wyślij swoje zdjęcie z 39. PZU Maratonu Warszawskiego do 30 września  na adres: [email protected]

Przyznane zostaną dwie nagrody: jury Fundacji „Maraton Warszawski” i internautów w głosowaniu na Facebooku.11. Bieg Ursynowa. 3 czerwca 2017 więcej