Akredytacje

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej 40. Maratonu Warszawskiego. Wejście do strefy mediów będzie możliwe, jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia.

W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz dostępny pod poniższym linkiem:

https://goo.gl/1SWcEk
Informacje o przyznaniu akredytacji zostaną rozesłane po zakończeniu procesu akredytacyjnego. Imienne akredytacje (identyfikatory) będą gotowe do odbioru w biurze prasowym imprezy, które mieścić się będzie przy biurze zawodów. Formularze można przesyłać do 26 września, do godziny 16:00. Odebranie akredytacji (identyfikatora) bez uprzedniego zgłoszenia będzie niemożliwe.

Akredytacje będą do odbioru w Biurze Prasowym przy Biurze Zawodów (Pałac Kultury i Nauki  – przy wejściu do Biura Zawodów)

28 września – 12:00-20:00
29 września – 10:00 – 19:00

Akredytacja MEDIA upoważnia do przeprowadzania wywiadów w miasteczku maratońskim, a także do robienia zdjęć na całej trasie biegu, za wyjątkiem fotografii w samej strefie mety (między barierkami) oraz do otrzymania materiałów prasowych.

Akredytacja FOTO upoważnia do zajęcia miejsca w strefie mety (między barierkami). Wejście do strefy mety mogą uzyskać jedynie fotoreporterzy oraz ekipy telewizyjne (1 operator i dziennikarz z danej redakcji). Liczba przepustek FOTO jest ograniczona. Część fotografów może zatem otrzymać akredytacje MEDIA, które również upoważniają do robienia zdjęć na całej trasie biegu z wyjątkiem mety.

 


KONTAKT DLA MEDIÓW

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
tel. 790 763 832
j.zakrzewski@partnersi.com.pl

Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka
magda.skrocka@maratonwarszawski.com
tel. 510 281 438