Komu możesz pomóc?

amnesty

Amnesty International

Jesteśmy globalnym ruchem ponad 7 milionów ludzi walczących o prawa człowieka. Inspirujemy ludzi, aby niesprawiedliwość na świecie traktowali osobiście. Razem zmieniamy świat, by każdy mógł korzystać ze swoich praw.

dzieciom

FUNDACJA DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ

FUNDACJA DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) od 25 lat dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości. Pomagamy dzieciom, które doświadczyły przemocy fizycznej, psychicznej, były wykorzystywane seksualnie. Działania Fundacji sprawiają, że dzieci odzyskują poczucie bezpieczeństwa, wiarę w siebie i zaufanie do ludzi. Daliśmy już siłę wielu z nich, ale WIELE JEST JESZCZE DO ZROBIENIA!

raknroll

Fundacja Rak`n`Roll

Fundacja Rak`n`Roll. Wygraj Życie! Działa od października 2009 roku. Jej celem jest zmiana schematu myślenia na temat choroby nowotworowej w szerszej świadomości społecznej oraz poprawa jakości życia osób chorych na raka. Działalność Fundacji propaguje pozytywne myślenie, uśmiech i radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły do walki z chorobą

synapsis

Fundacja SYNAPSIS

Nie ma lekarstwa na autyzm. Jest jednak Fundacja SYNAPSIS, która od ponad 25 lat zmienia świat dla ludzi z autyzmem. Pomóż nam wyprzedzić autyzm u dzieci: zbierz pieniądze na ich diagnozę i terapię. Dobry wynik Twojej zbiórki przybliży naszych podopiecznych do rekordu świata, jakim jest dla nich umiejętność samodzielnego życia. Szybko! Zwolnij autyzm.

wcześniak

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak od 13 lat wspiera rodziców wcześniaków, które w momencie urodzenia ważą tyle co pluszowy miś czy torebka cukru. Fundacja prowadzi stronę www.wczesniak.pl, wypożyczalnię sprzętu do pielęgnacji wcześniaków, wydaje bezpłatne książki, zarządza ponad 180 subkontami swoich podopiecznych, działa na poziomie UE w zakresie standaryzacji opieki okołoporodowej w Europie.

wwf

WWF Polska

WWF Polska jest częścią międzynarodowej organizacji ekologicznej. WWF ratuje zagrożone gatunki, promuje zrównoważone rybołówstwo i rolnictwo, działa na rzecz powstrzymania zmian klimatu. Misją fundacji jest powstrzymanie degradacji środowiska naszej planety i kształtowanie przyszłości, w której ludzi będą żyli w harmonii z przyrodą.

powrot